HS Obojok Neck-Tech Fun, 48cm/20mm, CUROGAN matný, ClicLock

HS Obojok Neck-Tech Fun, 48cm/20mm, CUROGAN matný, ClicLock

Kód: {{ productModel }}
Výrobca: Hermann Sprenger
Kat. č.: 5005101068
EAN: 4022853208668

Elegantný patentovaný obojok v atraktívnom a jedinečnom dizajne je veľmi pohodlný a vhodný pre všetky krátkosrst..... celý popis

Na objednávku 
82,97 € s DPH 69,14 € bez DPH
Dĺžka 48 cm

Elegantný patentovaný obojok v atraktívnom a jedinečnom dizajne je veľmi pohodlný a vhodný pre všetky krátkosrsté a dlhosrsté plemená psov. Dĺžku je možné meniť pridávaním alebo odstraňovaním jednotlivých odkazov. Bezpečne a rýchlo sa aplikuje na psa vďaka bezpečnostnému zapínaniu Clic Lock.

Disponuje: 1 D-krúžok
Materiál: curogan v matnom červenom zlate
Dĺžka: 48 cm
Šírka 20 mm
Váha psa:  max 45 kg

Curogan je zliatina medi a cínu s vysokou medenou časťou a niektorých doplnkových látok, ktoré tvoria materiál silný, ale bez niklu. Nikel je najčastejšie zodpovedný za alergické reakcie citlivých psov.

Na čistenie akejkoľvek kovovej reťaze pre psov v podstate stačí bežne dostupný jemný čistiaci prostriedok. Na reťaze z Curoganu odporúčame z času na čas použiť špeciálnu leštenku na kov, napríklad nami odporúčanú Diamantovú pastu. 
Zafarbenie reťaze je spôsobené vysokým obsahom medi v reťazi CUROGAN. Reťaz CUROGAN je preto v záverečnej fáze výroby potiahnutá lakom Zapon. Tá sa časom obrusuje, takže materiál opäť získa svoj prirodzený povrch. Bez laku môže CUROGAN spôsobiť zelenkavé až čierne sfarbenie v dôsledku teplotných zmien a vysokej vlhkosti alebo vplyvu vody. Na kvalitu reťaze to však nemá vplyv. Pôvodný stav je možné kedykoľvek obnoviť komerčne dostupnou leštiacou pastou (Diamantová pasta).

Parametre
Dĺžka
48 cm
Materiál
Curogan
Max. obvod krku
43 cm
Šírka
20 mm
Prečo my
1 000 + produktov

Na sklade reálne držíme cez 1 000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.

Všetko čo potrebujete

U nás nájdete všetko čo potrebujete na chovanie a výcvik psov.

Rýchla doprava

Tovar skladom Vám doručíme v rámci miest Slovenska do 24 hodín.