O nás

Od roku 2011, kedy obchod a e-shop KYPO.SK založila trénerka Dáša Kostelná, sa venujeme obchodovaniu s kynologickými potrebami pre športových kynológov, ale aj trénerov poslušnosti.

Pani Dáške udelila Slovenská kynologická jednota v roku 2023, pri príležitosti osláv 30. výročia svojho založenia, bronzovú medailu za rozvoj slovenskej kynológie. 

“Za viac ako 20 rokov aktívneho pôsobenia v športovej kynológii so svojimi psami urobila niekoľko desiatok skúšok z výkonu a úspešne reprezentovala Slovenskú republiku na svetových podujatiach ako Univesal Sieger. Bola kľúčový člen organizačného výboru majstrovstiev sveta vo výkone nemeckých ovčiakov WUSV, ktoré sa konali v roku 2007 v Bratislave. Svojim osobným a vzorným prístupom v oblasti športovej kynológie sa zasadila o šírenie dobrého mena slovenskej kynológie na Slovensku a v zahraničí.”

Do firmy vložila množstvo svojich vedomostí a skúseností s kynologickými potrebami vďaka ich používaniu. Pri výbere sortimentu, sa riadime jej, našimi, ale aj Vašimi skúsenosťami a požiadavkami na moderný výcvik psa pre silové zložky, kynologické kluby, ale aj pre začiatočníkov trénovania.

Do našej ponuky pridávame najzaujímavejšie a kvalitné produkty od jednotlivých výrobcov: HERMANN SPRENGER, GAPPAY, JHS, ZPOLYTANU.SK, D4M, RADDOG, DOGTRACE, BAFPET, STARMARK, KERBL, SCUCKA, EURO JOY, TOP-MATIC a iné. Do sortimentu sme zahrnuli aj ponuku tréningových agility prekážok pre psov od značky MERCO.

V sortimente nájdete krmivá značky JOSERA, ACANA, FARMINA, BAVARO, ALLEVA, EMINENT a iné. Tiež doplnkovú starostlivosť v podobe výživových produktov ako napr. Alavis, Brit Care, Cure point, Patroon a iné.

Tešíme sa na našu budúcu spoluprácu a možnosť poskytnúť vám skvelú ponuku výrobkov.